O kurzu

Jak kurz vlastně vypadá?

Začátek je v půl 10. Místo konání je Sawa centrum v Tyršově ulici 172 v Nymburce. Setkání trvá 2 hodiny. Kočárky parkujeme uvnitř v budově na chodbě před sálem. V sále jsou připravené karimatky a deky, kde si budete moci položit svá miminka/kojence/batolata. Místa je dost. 

V sále bude vždy takové teplo, abychom mohli miminka svléknout do naha. Pokud bude miminko spinkat, bude mít maminka/tatínek k dispozici panenku, na které si vše vyzkouší. Vše bude probíhat v souladu s dětmi a rodiči.

Setkáme se 2x 2 hodiny.  

Po těchto dvou setkáních budete umět masáž celého tělíčka miminka. To znamená nožiček, bříška, hrudníčku, ručiček, obličeje a nakonec zádíček a zadečku. Dále vás naučím protikolikovou masáž, masáž při nachlazení, při prořezávání zoubků, při nadměrném nebo nízkém svalovém napětí končetin. 

Žádný problém pokud si nezapamatujete všechny tahy na naších setkání. Součástí kurzu je přehled všech tahů i jak jdou za sebou. 

Také si budeme povídat o práci s energií, o doteku, účincích masáže a třeba i o cranio-sacrální terapii.

Největší součástí masáží je aromaterapie. Představím vám základní  a éterické oleje pro miminka, starší děti a pro dospělé. Probereme jejich účinnost, trvanlivost a dávkování. 

Masáže jsou jak pro maminky a tatínky, ale třeba i pro babičky. Jak jsem psala výše, k dispozici budou i panenky 😊

Jedná se o dotekovou relaxační techniku a je vhodná pro každého již od narození. 

Masáž celkově zklidňuje a přináší dobrý spánek, zlepšuje a harmonizuje procesy dýchání, trávení, cévní a lymfatický oběh, i rozvoj nervové soustavy, ulevuje při kolikových problémech, působí na zvýšení nebo snížení svalového napětí, zklidňuje hyperaktivitu, může příznivě spolupůsobit jako součást komplexní léčby dětského astmatu nebo ekzému nebo nemocí spojených s poruchou svalového napětí. 

Kurz

Sawa Centurm